Destek

Sıkça Sorulan Sorular
 • Aldığım raporları nasıl görebilirim?
  Sitede üye girişinizi yaptıktan sonra yukarıda bulunan profil bilgileriniz yazdığı sekmeye (örneğin "Ad: Ev" ve "Soyad: Raporu" girildi ise EvRaporu olarak gözükür) tıklayarak 'Profilim' i seçtikten sonra 'Rapor Bilgileri' sekmesini seçtiğinizde 'Satınalınmış Rapor Bilgileri' , 'Detaylı Raporlar' , 'Liste Raporlar (10'luk)' ve 'Liste Raporlar (20'lik)' bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Browserda incelediğim raporu pdfde görüntüleye bastım açılmadı. Raporun pdf halini nasıl görüntüleyebilirim?
  Aslında raporunuz hazırlanmıştır. Sistem internet hızı,bağlantı kalitesi gibi sebeplere bağlı olarak bir süre geçtiğinde oturumunuz sonlandırılmıştır. Yeniden giriş yaptığınızda yukarıdaki adımı izleyerek raporlarınıza ulaşıp hangi rapor hakkında işlem yapmak istiyorsanız o raporun 'İşlemler' kısmından pdf aç seçeneğini seçerek raporunuzu pdf olarak görüntüleyebilirsiniz.
 • Raporu nasıl mail olarak alabilirim?
  Mail almak için yukarıdaki adımlarla raporlanıza ulaştıktan sonra mailini almak istediğiniz raporun sağında bulunan 'İşlemler' kısmında 'Mail At' a tıkladığınızda sisteme giriş yaptığınız mail adresine raporun pdf'i mail olarak gönderilecektir. İlk kez rapor alıyorsanız spam kutusuna bakıp, spam değil diye işaretleyin.
 • Sokak fotoğrafı görüntülenmiyor.
  Raporlama işlemi yapılırken sağdaki harita üzerindeki imleci adrese götürdüğünüz noktanın fotoğrafı google sokak görünümünden otomatik olarak çekilmektedir. Rapor alırken sağda bulunan haritada imleci doğru yerleştirdiğinizde belirttiğiniz sokağın fotoğrafı, web üzerinden raporu görüntülediğinizde görüntülenecektir.
 • Kaç rapor hakkım kaldı? Süresi ne kadar kaldı?
  Aldığım raporları nasıl görebilirim? Sorusunun altındaki yolları izleyerek 'Satınalınmış Rapor Bilgileri' kısmından hangi rapor türünden ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Süresi için ise 'Raporlamaya Devam Et' e tıkladıktan sonra gelen ekranda süresini görmek istediğiniz rapor tipinde 'Raporlamaya Başla' butonuna tıkladığınızda hem adet bilgisini hem de raporun hangi tarihte alındığını görebilirsiniz. Raporların kullanım süresi 1 yıldır.
 • Üye olamıyorum. Nasıl üye olunur?
  EvRaporu.com sitesi açıldıktan sonra ana ekranda gelen 'Yeni Üyelik' butonuna bastıktan sonra gelen tüm kısımları doğru şekilde doldurup 'Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum.' seçeneğini işaretlediğinizde üyeliğiniz kaydedilecektir. Kaydetmeden önce bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğuna dikkat edin. Kaydetme işlemi yapıldıktan sonra mailinize gelen aktivasyon kodunu kaydetme ekranında sonra önünüze gelen pencerede girerek üyeliğini aktif etmiş olur ve ilk rapor hakkınızı ücretsiz edinmiş olursunuz.
Destek Talebi