Hakkımızda

PROBO Teknoloji Yönetim ve Danışmanlık

Bir e-ekspertiz raporu işinize yarayabilir! Eskiden sadece piyasa profesyonellerine özel bir danışmanlık hizmeti olan, değerin yanı sıra, konut alım satım kararı vermek için gerekli verilere ulaşmak artık EvRaporu.com sayesinde herkes için mümkün.

Belki evinizi şu anda satmayı düşünmüyorsunuz, sadece ne kadar ettiğine dair bir fikir almak istiyorsunuz. Ya da belki gerçekten tam da cama satılık levhası koymayı düşünüyorsunuz ve evden kaç para gelmesini bekleyebileceğinizi öğrenmeye ihtiyacınız var. En büyük kişisel yatırımınıza bir değer tahmini almak için kesinlikle pek çok sebep vardır. Ve,.. EvRaporu.com size, bunların her birini birkaç saniye içinde bulmanıza yardımcı olur.

EvRaporu.com İstanbul’da 2012 yılında bir otomatik değerleme modeline dayalı e-ekspertiz raporu projesi olarak başladı. Şimdi, ev sahipleri, alıcılar satıcılar ve yerel emlakçılar için, online olarak, içerdiği değerden fazla bilgi setiyle bir gayrimenkul analiz sitesi ve sektör için büyük bir kaynak olarak yoluna devam etmektedir.

PROBO & Teknoloji Yönetim ve Danışmanlık, gayrimenkul, değerleme, yatırım ve sermaye piyasaları konularında veri ve teknoloji odaklı yönetim, danışmanlık hizmetleri veren bir kuruluştur. Daha fazla bilgi için www.probo.com.tr